Bims Makinası Fiyatları

bims makinası fiyatları

Bims nedir ?

Bims son yıllarda, özellikle ısı-ses izolasyonu ve öz ağırlığı bakımından normal yapı elemanlarına nazaran oldukça büyük avantajlara sahip olan hafif agregalı yapı elemanları, gittikçe artan bir eğilimle kullanım alanı bulmaya başlamıştır. Bu malzemelerin hafifliğinin temel unsur olmasının yanında, ürünün doğal bir hammaddeden olması, yüksek sıcaklıklara dayanabilmesi, ısısal konforun sağlanması açısından ısı izolasyonu sağlaması gibi özelliklerin bulunması tercih edilir.  Yüksek mukavemet değerine sahiptir. Depreme dayanıklıdır. Atmosferik şartlara son derece dayanıklıdır. Yağ, asit ve organik bileşenlere karşı direnci yüksektir. Ortam nemini doğal olarak ayarladığı için ve güverçile (çiçekleme) yapmaz.

günümüzde firmamız hem yeni bims makinası fiyatları üretiminde bey-san-mak olarak,hemde ikinci el bims makinası fiyatları sektörüne presmac olarak gerek fiyatları,gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması münasebeti ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

bims makinası fiyatları sektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını internet üzerinden yaptıklarını,deneyimsiz ve hiç bir kalite standartı olmayan firmaların üretimleri satın aldıklarında sonradan kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik.

bims makinası fiyatları sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız karşılığını bugün pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir.

ürettiğimiz bims makinası fiyatları verdiğimiz 2 yıllık koşulsuz garanti sürecini tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğimiz ikinci el bims makinalarına’da vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik.

biz beyazlı grup olarak bugun internet üzerinden satılık bims makinasıbims makinası fiyatları yada bims makinası imalatı gibi herhangi bir kelime arandığında imalatını yaptığımız tüm ürünlere ait fiyatları , teknik şartnameleri ile birlikte sonradan hiçbir kötü sürprize fırsat vermecek şekilde yayınlayabilen şeffaf bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni bims makinası fiyatlarıni ikinci el bims makinası fiyatları ndan cazip hale getirdik.

tüm bu çalışmalarımızın neticesinde bims makinası fiyatları sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi ikinci el bims makinası işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya ,bu şekilde daha kurumsal,etkin ve kısa sürede sonuca ulaşır hale getirmeye sevketmiştir.

bu bağlamda 2009 yılında presmac markası adı altında ikinci el bims makinası sektörüne ait firmamızı,yeni bims makinası fiyatları üretimi firmamız olan bey-san-mak dan tamamen ayırarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments