BEYAZLI GRUP Kuruluşu Olan Bess-Vess-Presmak; Beton Parke Makinası, Briket Makinası Ve Kalıp Sanayii Ticari Faaliyetlerine 2007 Yılı İtibarı İle Başlamıştır. Bünyesine Kattığı Deneyimli Ve Uzman Kadrosu Sayesinde Hızla Büyümeye Başlayan Bess Makine; Ürettiği Kilit Parke Makineleri ve Briket Makineleri Sektöründe Yalnızca Yurt İçi Değil, Yurt Dışı Satışları İle Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunmuştur.
Bess-Vess-Presmak MAKİNE VE KALIP SANAYİ Bugün Modern Tesislerinde Her Türlü Kilitli Parke – Briket Bims Makineleri ve Kalıp Üretimine Cevap Verecek Şekilde Ticaret Hayatına Devam Etmektedir. Kısa Zamanda Uluslararası Alanda Faaliyet Göstermeyi Başaran Firmamız Ürettiği Farklı Makina Ve Kalıp Modelleri İle Günümüzde 23 Ülke Pazarına Hitap Etmektedir.

Bess-Vess-Presmak MAKİNA VE KALIP SANAYİİ; Sektörel Hizmet Etkinliklerini, Evrensel Standartlarda Uygulayarak, Ekonomik Ve Teknolojik Gelişmelerin Takibinde, Müşterilerinden Gelen Talepleri Gözönünde Bulundurarak, Kaliteden Ödün Vermeksizin Güvenilir Üretimler Yapmayı Kendine Amaç Edinmiş Bir Firmadır. Gelişen Teknoloji Doğrultusunda ve Dünya Standartlarında Beton Parke Makineleri – Briket Makineleri İle Beton Santralleri Üretmeyi Hedefleyen Firmamız;

Günümüzde Yapmış Olduğu; Tasarım, Yedek Parça İmalatı, İşçilik, Montaj Ve Satış Sonrası Hizmetler Olarak Hedeflediği Kalite Standardını Yakalamış, Bilimsel Araştırmalara Önem Vermesi Ve Tecrübeli Personel İstihdam Etmesi Sayesinde Hedeflediği Yurtdışı Pazarında Lider Ve Öncü Kuruluş Olmayı Başarmıştır.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments