Beton Parke ve Briket Makinaları

beton parke ve briket makinaları

Beton Parke Ve Briket Makinaları Sektöründeki Kendinden Emin Ve Tam Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalarımız Karşılığını Bugün Pazar Payımızın Yüksek Oluşu Göstermiştir.

Ürettiğimiz Beton Parke Ve Briket Makinaları İçin Verdiğimiz 2 Yıllık Koşulsuz Garanti Sürecini Tamirat Ve Bakımını Gerçekleştirdiğimiz İkinci El Beton Parke Ve Briket Makinaları ‘Na Da Vererek Sektörde Bir İlki Gerçekleştirdik.

Günümüzde Beton Parke Ve Briket Makinaları Sektöründe Özellikle İşe Yeni Başlayan Tüketicilerin Araştırmalarını İnternet Üzerinden Yaptıklarını, Deneyimsiz Ve Hiç Bir Kalite Standartı Olmayan Firmaların Üretimleri Satın Aldıklarında Sonradan Kötü Sürprizlerle Karşılaştıklarını Gözlemledik.

Biz Beyazlı Grup Olarak Bugun İnternet Üzerinden Satılık Beton Parke Ve Briket Makinaları Fiyatları Yada Beton Parke Ve Briket Makinaları İmalatı Gibi Herhangi Bir Kelime Arandığında İmalatını Yaptığımız Tüm Ürünlere Ait Fiyatları ,Teknik Şartnameleri İle Birlikte Sonradan Hiçbir Kötü Sürprize Fırsat Vermecek Şekilde Yayınlayabilen Şeffaf Bir Firma Olmaya Özen Gösteriyoruz.

Ayrıca Her Yıl 4 Defa Düzenlediğimiz Kampanyalar Sayesinde Yeni Briket Makinaları Fiyatlarını İkinci El Briket Makinalarından Cazip Hale Getirdik.

Tüm Bu Çalışmalarımızın Neticesinde Briket Makinaları Sektörüne Ait Gelen Taleplerin Yoğunluğu Bizi İkinci El Beton Parke Ve Briket Makinaları İşini Ayrı Bir Firma Çatısı Altında Yapmaya ,Bu Şekilde Daha Kurumsal,Etkin Ve Kısa Sürede Sonuca Ulaşır Hale Getirmeye Sevketmiştir.

Bu Bağlamda 2009 Yılında Presmac Markası Adı Altında İkinci El Beton Parke Ve Briket Makinaları Sektörüne Ait Firmamızı,Yeni Briket Makinaları Üretimi Firmamız Olan Bey-San-Mak Dan Tamamen Ayırarak Bağımsız Kendi Teknik Kadrosu İle Birlikte Kurduk.

Günümüzde Firmamız Hem Yeni Beton Parke Ve Briket Makinaları Üretiminde Bey-San-Mak Olarak,Hemde İkinci El Beton Parke Ve Briket Makinaları Sektörüne Presmac Olarak Gerek Fiyatları,Gerek Teknik Ve Satış Stratejisi Olarak Şeffaf Bir Anlayışının Olması Münasebeti İle Pazardan Hedeflediği Payı Almanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır.

 

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments