Bordür Makinası

GÜNÜMÜZDE BORDÜR MAKİNASI SEKTÖRÜNDE ÖZELLİKLE İŞE YENİ BAŞLAYAN TÜKETİCİLERİN ARAŞTIRMALARINI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPTIKLARINI,DENEYİMSİZ VE HİÇ BİR KALİTE STANDARTI OLMAYAN FİRMALARIN ÜRETİMLERİ SATIN ALDIKLARINDA SONRADAN KÖTÜ SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞTIKLARINI GÖZLEMLEDİK.

BORDÜR TAŞI : İnsan yaşamını kolaylaştırmak amaçlı yollarda ,yürüyüş parkurları ve koşu yollarında insanların  kendilerini güvende hissetmeleri için üretilmiş olan ‘’ Bordür Taşı ‘’ yollar ile kaldırımları birbirinden ayırmak amaçlı ve yayaların rahatça yürüye bileceği yol bolmeleri oluşturmaktadır.’’ Bordür Taşı’’ insanlar ve araçlar ile arasında ozel bir bolge oluşturmaktadır hem güvenlik hemde rahatlık açısından bu ayrımı gerçekleştirmektedir.

BİZ BEYAZLI GRUP OLARAK BUGUN İNTERNET ÜZERİNDEN SATILIK BORDÜR MAKİNASI , BRİKET MAKİNALARI FİYATLARI YADA BORDÜR MAKİNASI İMALATI GİBİ HERHANGİ BİR KELİME ARANDIĞINDA İMALATINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLERE AİT FİYATLARI , TEKNİK ŞARTNAMELERİ İLE BİRLİKTE SONRADAN HİÇBİR KÖTÜ SÜRPRİZE FIRSAT VERMECEK ŞEKİLDE YAYINLAYABİLEN ŞEFFAF BİR FİRMA OLMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ.

AYRICA HER YIL 4 DEFA DÜZENLEDİĞİMİZ KAMPANYALAR SAYESİNDE YENİ BORDÜR MAKİNASIFİYATLARINI İKİNCİ EL BORDÜR MAKİNASI NDAN CAZİP HALE GETİRDİK.

TÜM BU ÇALIŞMALARIMIZIN NETİCESİNDE BORDÜR MAKİNASI SEKTÖRÜNE AİT GELEN TALEPLERİN YOĞUNLUĞU BİZİ İKİNCİ EL BORDÜR MAKİNASI İŞİNİ AYRI BİR FİRMA ÇATISI ALTINDA YAPMAYA ,BU ŞEKİLDE DAHA KURUMSAL,ETKİN VE KISA SÜREDE SONUCA ULAŞIR HALE GETİRMEYE SEVKETMİŞTİR.

BORDÜR MAKİNASI SEKTÖRÜNDEKİ KENDİNDEN EMİN VE TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMALARIMIZ KARŞILIĞINI BUGÜN PAZAR PAYIMIZIN YÜKSEK OLUŞU GÖSTERMİŞTİR.

ÜRETTİĞİMİZ BORDÜR MAKİNASI NA VERDİĞİMİZ 2 YILLIK KOŞULSUZ GARANTİ SÜRECİNİ TAMİRAT VE BAKIMINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ İKİNCİ EL BORDÜR MAKİNASI NA’DA VEREREK SEKTÖRDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

BU BAĞLAMDA 2009 YILINDA PRESMAC MARKASI ADI ALTINDA İKİNCİ EL BORDÜR MAKİNASISEKTÖRÜNE AİT FİRMAMIZI,YENİ BORDÜR MAKİNASI ÜRETİMİ FİRMAMIZ OLAN BEY-SAN-MAK DAN TAMAMEN AYIRARAK BAĞIMSIZ KENDİ TEKNİK KADROSU İLE BİRLİKTE KURDUK.

GÜNÜMÜZDE FİRMAMIZ HEM YENİ BORDÜR MAKİNASI ÜRETİMİNDE BEY-SAN-MAK OLARAK,HEMDE İKİNCİ EL BORDÜR MAKİNASI SEKTÖRÜNE PRESMAC OLARAK GEREK FİYATLARI,GEREK TEKNİK VE SATIŞ STRATEJİSİ OLARAK ŞEFFAF BİR ANLAYIŞININ OLMASI MÜNASEBETİ İLE PAZARDAN HEDEFLEDİĞİ PAYI ALMANIN HAKLI GURURUNU YAŞAMAKTADIR.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments