Kilit Taşı Makinası Fiyatları

Günümüzde kilit taşı makinası fiyatları konusunda sektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını internet üzerinden yaptıklarını, deneyimsiz ve hiç bir kalite standartı olmayan firmaların üretimleri satın aldıklarında sonradan kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik.

Kilit taşı makinası fiyatları sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız karşılığını bugün pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir.

Ürettiğimiz kilit taşı makinası fiyatları için verdiğimiz 2 yıllık koşulsuz garanti sürecini tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğimiz ikinci el kilit taşı makinası fiyatlarında da vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik.

Parke Makinesi Fiyat Listesi

    • Parke Makinası Fiyatları | Yarı Otomatik Parke Makinası Fiyatları

Ürün Kodu Parke Üretim Kapasitesi Mini Tesis Fiyat Listesi Maxi Tesis Fiyat Listesi
Prs 402 Parke Makinası 300 m² 61.729 USD 86.734 USD
Prs 602 Parke Makinası 400 m² 81.332 USD 109.937 USD
Prs 802 Parke Makinesi 550 m² 100.936 USD 134.481 USD
Prs 1002 Parke Makinası 700 m² 153.294 USD 189.839 USD

Biz beyazlı grup olarak bugun internet üzerinden kilit taşı makinası fiyatları, ikinci el kilit taşı makinası fiyatları, satılık beton parke makinaları, kilitli parke makinası imalatı, kilit parke taşı makinası fiyatları, beton parke makinası, parke taşı makinası, kilitli parke taşı makinası gibi herhangi bir kelime arandığında imalatını yaptığımız tüm ürünlere ait fiyatları, teknik şartnameleri ile birlikte sonradan hiçbir kötü sürprize fırsat vermeyecek şekilde yayınlayabilen şeffaf bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

Ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni kilit taşı makinası fiyatlarını ikinci el parke makinasından cazip hale getirdik.

Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde kilit taşı makinası fiyatları sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi ikinci el parke makinası  işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya ,bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşır hale getirmeye sevk etmiştir.

Bu bağlamda 2009 yılında presmac markası adı altında ikinci el parke makinası sektörüne ait firmamızı, yeni kilit parke makinası üretimi firmamız olan bey-san-mak dan tamamen ayırarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.

Günümüzde firmamız hem yeni kilit parke makinası üretiminde bey-san-mak olarak, hem de ikinci el parke makinası sektörüne presmac olarak gerek fiyatları, gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması münasebeti ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

kilit taşı makinası avantajları nelerdir ?

Kilit parke taşları döşendiği yerden tekrar sökülebildiği için alt yapı çalışmalarında büyük bir kolaylık sağladığı gibi maliyetleride en aza indirir.

Yerinden sökülen taş tekrar döşenebilir.

Sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Tamiri kolay ve masrafsızdır.

Her türlü kötü hava koşullarında; yağmurda, karda donmaya ve kaymalara karşı güvenlidir.

Dekoratif renk ve desen seçenekleriyle, geniş kullanım alanlarıyla kente ve kentlilere yakışan çağdaş alanlar yaratır.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments