Beton Blok Makinası | beton blok makinaları

beton blok makinası | beton blok makinaları

Beton Blok Makinası

Araştırmacılık, Yenilikçilik Ve Yeterlilik Değerine Olan İnancımız İle Teknolojinin Sunduğu İmkanlardan Yararlanarak Bilgi Ve Verilere Dayalı Karar Almamız, Toplumsal Sorumluluğun Bilincinde Saydamlık Anlayışında Olmamız, Höşgörü Ve Dayanışmaya Verdiğimiz Önem İle Çevreye Saygımız Ve Kaynakların Etkin Olarak Kullanımı Bizi Farklı Kılan Başlıca Etkenlerdir.

Beton Blok Makinası Sektöründeki Kendinden Emin Ve Tam Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalarımız Karşılığını Bugün Pazar Payımızın Yüksek Oluşu Göstermiştir.

Ürettiğimiz Beton Blok Makinası Verdiğimiz 2 Yıllık Koşulsuz Garanti Sürecini Tamirat Ve Bakımını Gerçekleştirdiğimiz İkinci El Makinalarında Da Vererek Sektörde Bir İlki Gerçekleştirdik.

Günümüzde Beton Blok Makinası Sektöründe Özellikle İşe Yeni Başlayan Tüketicilerin Araştırmalarını İnternet Üzerinden Yaptıklarını,Deneyimsiz Ve Hiç Bir Kalite Standartı Olmayan Firmaların Üretimleri Satın Aldıklarında Sonradan Kötü Sürprizlerle Karşılaştıklarını Gözlemledik.

Biz Beyazlı Grup Olarak Bugun İnternet Üzerinden Beton Blok Makinası ,İkinci El Parke Makinası,Satılık Beton Parke Makinaları,Kilitli Parke Makinası İmalatı,Kilit Parke Taşı Makinası Fiyatları,Beton Parke Makinası,Parke Taşı Makinası,Kilitli Parke Taşı Makinası Gibi Herhangi Bir Kelime Arandığında İmalatını Yaptığımız Tüm Ürünlere Ait Fiyatları , Teknik Şartnameleri İle Birlikte Sonradan Hiçbir Kötü Sürprize Fırsat Vermecek Şekilde Yayınlayabilen Şeffaf Bir Firma Olmaya Özen Gösteriyoruz.

Ayrıca Her Yıl 4 Defa Düzenlediğimiz Kampanyalar Sayesinde Yeni Beton Blok Makinası Fiyatlarını İkinci El Beton Blok Makinası  Cazip Hale Getirdik.

Tüm Bu Çalışmalarımızın Neticesinde Beton Blok Makinaları Sektörüne Ait Gelen Taleplerin Yoğunluğu Bizi İkinci El Beton Blok Makinaları İşini Ayrı Bir Firma Çatısı Altında Yapmaya ,Bu Şekilde Daha Kurumsal,Etkin Ve Kısa Sürede Sonuca Ulaşır Hale Getirmeye Sevketmiştir.

Bu Bağlamda 2009 Yılında Presmac Markası Adı Altında İkinci El Beton Blok Makinaları Sektörüne Ait Firmamızı,Yeni Beton Blok Makinaları  Üretimi Firmamız Olan Bey-San-Mak Dan Tamamen Ayırarak Bağımsız Kendi Teknik Kadrosu İle Birlikte Kurduk.

Günümüzde Firmamız Hem Yeni Beton Blok Makinaları Üretiminde Bey-San-Mak Olarak,Hemde İkinci El Beton Blok Makinaları Sektörüne Presmac Olarak Gerek Fiyatları,Gerek Teknik Ve Satış Stratejisi Olarak Şeffaf Bir Anlayışının Olması Münasebeti İle Pazardan Hedeflediği Payı Almanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır.


guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments