2.el Bims Makinaları

2.el bims makinaları

Sektörel hizmet etkinliklerini evrensel, standartlarda yürüterek ekonomik ve teknolojik gelişmelerin takibinde, müşterilerimizin doğrultusunda, kaliteden ödün vermeksizin güvenilir ürünler üretme bilgiyi uygulamayı amaç edinmiştir. Gelişen teknolojinin doğrultusunda dünya standartlarına 2.el bims makinaları ve Briket makinaları üretmeyi hedefleyen Firmamız; tasarım, parça imalatı, üretim kalitesi, işçilik, montaj, eğitim ve satış sonrası hizmetlerindeki kalitesi, üretmiş olduğu ürünler hakkında bilimsel araştırmalara önem vermesi ve tecrübeli personelleri ile yurt içi ve yurt dışı piyasasında hedeflediği Pazar payını yakalayan lider ve öncü kuruluş olmayı başarmıştır.

 

Araştırmacılık, yenilikçilik ve yeterlilik değerine olan inancımız ile Teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak bilgi ve verilere dayalı karar almamız, Toplumsal sorumluluğun bilincinde saydamlık anlayışında olmamız, Höşgörü ve dayanışmaya verdiğimiz önem ile çevreye saygımız ve kaynakların etkin olarak kullanımı bizi farklı kılan başlıca etkenlerdir.

2.el bims makinaları alanında beyazlı grup ticari faaliyetlerimizden bir diğeridir. Beyazlı grup olarak 2.el bims makinaları hizmetine 2009 yılında Beysanmak markasından tamamen bağımsız olarak kurulan Presmak markası giriş yapmıştır. Beyazlı grup Presmac olarak inşaat ve yapı sektörüne 2.el bims makinaları hizmeti sunmaktadır. Presmak 2.el bims makinaları ürünlerini beyazlı grup BİMS makinaları  garantisi ve güvencesiyle satışa sunmaktadır.
Beyazlı grup bünyesinde üretilen BİMS makinalarına verilen 2 yıl garanti hizmetini ikinci el olarak satışa sunulan BİMS makinalarına da vererek güvenirliğin simgesi olmuştur.        Beyazlı grup bünyesinde Presmac 
2.el bims makinaları manuel tam otomatik ve hidrolik seçenekleriyle hizmete sunulmaktadır. Beyazlı grup bünyesinde 2.el bims makinaları sektöründe hizmet veren Presmac markamız uygun fiyat ve teknik destek ile sektörde güvenirliğin garantinin ve kalitenin simgesidir.

2.el bims makinaları fiyatları için tıklayınız

2.el bims makinaları resimleri için tıklayınız.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments