Kilitli Parke Makinası İmalatı

 Kilitli parke makinası (makinesi) imalatında Beyazlı group firması olarak, sektörde Beysanmak markası ile müşterilere hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz kilitli parke makinaları (makineleri) manuel ve auto olmak üzere iki  grup halinde satışa sunulmaktadır. Beysanmak bünyesindeki kilitli parke makinası (makinesi) imalatı üretim, boya ve sevkiyat aşamaları olmak üzere 3 evrede gerçekleşmektedir. Kilitli parke makinası(makinesi) imalatı ‘nda üretim evresi; kaynaklı imalat, taşlı imalat, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört temel aşama ile gerçekleştirilmektedir.Ayrıca PRS400, PRS600, PRS800, PRS1000 ve PRS1200 olmak üzere kilitli parke makinası (makinesi) imalatı seçeneklerimiz mevcuttur.


Kilitli Parke Makinası İmalatı


Beysanmak bünyesinde kilitli parke makinası (makinesi) imalatı tamamen CE standartlarına uygun olarak gerçekleşmektedir. Günümüzde firmamız hem yeni kilitli parke makinası (makinesi) imalatı ‘nda BEY-SAN-MAK olarak, hemde ikinci el kilitli parke makinası (makinesi) imalatı sektörüne PRESMAC olarak gerek fiyatları, gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması nedeni ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Beysanmak bünyesinde gerçekleşen kilitli parke makinası (makinesi) imalatı işlemlerinin tüm aşamalarında deneyimli teknik elemanlar bulunmaktadır. Ayrıca üretim sonrasında da deneyimli teknik personelimiz tarafından kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Ürün teslimi sonrasında da teknik servis elemanlarımız, her türlü soru ve problemleriniz karşısında eğitimli ve yeterli bilgi donanımına sahip olduğu için sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemek ilkelerimiz arasında en önemli yere sahiptir.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments