İkinci El Bims Makinaları

İkinci El Bims Makinaları

İkinci El Bims Makinaları

     ikinci el bims makinaları alanında beyazlı group ticari faaliyetlerimizden bir diğeridir. Beyazlı group olarak ikinci el bims makinaları hizmetine 2009 yılında Beysanmak markasından tamamen bağımsız olarak kurulan Presmak markası giriş yapmıştır. Beyazlı grup Presmac olarak inşaat ve yapı sektörüne ikinci el bims makinaları hizmeti sunmaktadır. Presmak ikinci el bims  makinaları ürünlerini beyazlı group ikinci el bims makinası garantisi ve güvencesiyle satışa sunmaktadır.

Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde bims makinesi sektörüne ait gelen taleplerin yoğunlu bizi ikinci el bims makinası işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşılabilir hale getirmeye sevk etmiştir. Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el briket makinesi sektörüne ait firmamızı, yeni briket makinaları üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK’ tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.

 

Beyazlı grup bünyesinde üretilen bims makinalarına verilen 2 yıl garanti hizmetini ikinci el olarak bims makinaları olarak satışa sunulan bims makinalarına da vererek güvenirliğin simgesi olmuştur. Beyazlı grup bünyesinde Presmac ikinci el bims makinaları manuel tam otomatik ve hidrolik olmak üzere ve 8’lik 18’ lik ve 36’lık seçenekleriyle hizmete sunulmaktadır. Beyazlı grup bünyesinde ikinci el bims makinaları sektöründe hizmet veren Presmac markamız uygun fiyat ve teknik destek ile sektörde güvenirliğin garantinin ve kalitenin simgesidir.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments