Biriket Makinası

Biriket Makinası Sektöründeki Kendinden Emin Ve Tam Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalarımız Karşılığını Bugün Pazar Payımızın Yüksek Oluşu Göstermiştir

Biriket; Doğal Ya Da Suni Agregaların Karışımı İle Oluşan, Duvar Ve Çatı Yapımında Kullanılan Yapı Malzemesine Denir.Duvar Yapımında Kullanılan Bir Yapı Malzemesidir. Doğal Ya Da Suni Agregaların Su İle Karışımından Oluşur. Gerekirse Briket Yapımında Katkı Maddeleri Kullanılır. Briket Elde Etme Porsesine İse Briketleme Denir. Çoğunluk Olarak Kömür Ve Yol Malzemeleri Briketlenip Yapı Malzemesine Dönüştürülür

briket-makinasi-eko-presmak2

Ürettiğimiz Biriket Makinası Verdiğimiz 2 Yıllık Koşulsuz Garanti Sürecini Tamirat Ve Bakımını Gerçekleştirdiğimiz İkinci El Biriket Makinası Nada Vererek Sektörde Bir İlki Gerçekleştirdik.

Günümüzde Biriket Makinası Sektöründe Özellikle İşe Yeni Başlayan Tüketicilerin Araştırmalarını İnternet Üzerinden Yaptıklarını,Deneyimsiz Ve Hiç Bir Kalite Standartı Olmayan Firmaların Üretimleri Satın Aldıklarında Sonradan Kötü Sürprizlerle Karşılaştıklarını Gözlemledik.

Biz Beyazlı Grup Olarak Bugun İnternet Üzerinden Satılık Biriket Makinası, Biriket Makinası Fiyatları Yada Biriket Makinası İmalatı Gibi Herhangi Bir Kelime Arandığında İmalatını Yaptığımız Tüm Ürünlere Ait Fiyatları , Teknik Şartnameleri İle Birlikte Sonradan Hiçbir Kötü Sürprize Fırsat Vermecek Şekilde Yayınlayabilen Şeffaf Bir Firma Olmaya Özen Gösteriyoruz.

Ayrıca Her Yıl 4 Defa Düzenlediğimiz Kampanyalar Sayesinde Yeni Manuel Briket Makinaları Fiyatlarını İkinci El Briket Makinalarından Cazip Hale Getirdik.

Tüm Bu Çalışmalarımızın Neticesinde Biriket Makinası Sektörüne Ait Gelen Taleplerin Yoğunluğu Bizi İkinci El Biriket Makinası İşini Ayrı Bir Firma Çatısı Altında Yapmaya ,Bu Şekilde Daha Kurumsal,Etkin Ve Kısa Sürede Sonuca Ulaşır Hale Getirmeye Sevketmiştir.

Bu Bağlamda 2009 Yılında Presmac Markası Adı Altında İkinci El Biriket Makinasısektörüne Ait Firmamızı,Yeni Biriket Makinası Üretimi Firmamız Olan Bey-San-Mak Dan Tamamen Ayırarak Bağımsız Kendi Teknik Kadrosu İle Birlikte Kurduk.

Günümüzde Firmamız Hem Yeni Biriket Makinası Üretiminde Bey-San-Mak Olarak,Hemde İkinci El Biriket Makinası Sektörüne Presmac Olarak Gerek Fiyatları,Gerek Teknik Ve Satış Stratejisi Olarak Şeffaf Bir Anlayışının Olması Münasebeti İle Pazardan Hedeflediği Payı Almanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments