Bims Makinaları Fiyatları

bims makinaları fiyatları

      Bims makinaları son yıllarda, özellikle ısı-ses izolasyonu ve öz ağırlığı bakımından normal yapı elemanlarına nazaran oldukça büyük avantajlara sahip olan hafif agregalı yapı elemanları, gittikçe artan bir eğilimle kullanım alanı bulmaya başlamıştır      Bims makinaları  malzemelerin hafifliğinin temel unsur olmasının yanında, ürünün doğal bir hammaddeden olması, yüksek sıcaklıklara dayanabilmesi, ısısal konforun sağlanması açısından ısı izolasyonu sağlaması gibi özelliklerin bulunması tercih edilir.

Bims makinaları sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız karşılığını bugün pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir. Ürettiğimiz Bims makinaları verdiğimiz 2 yıllık koşulsuz garanti sürecini tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğiz ikinci el Bims makinaları da vererek sektörde bir ilki gerçekleştirdik. Günümüzde Bims makinalarısektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını internet üzerinden yaptıklarından, deneyimsiz ve hiç bir kalite standardı olmayan firmaların üretimleri satın alındıklarında sonradan kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik. Biz BEYAZLI GRUP olarak bugün internet üzerinden satılık bims makinası bims makinesi, Bims makinaları ya da Bims makinaları imalatı  gibi herhangi bir kelime arandığında imalatını yaptığımız tüm ürünlere ait fiyatları, teknik şartnameleri ile birlikte sonradan hiç bir kötü sürprize fırsat vermeyecek şekilde yayınlayabilen şeffaf bir firma olmaya özen  gösterdik. Ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni bir Bims makinaları fiyatlarını ikinci el Bims makinaları fiyatlarından daha cazip hale getirdik. Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde Bims makinaları sektörüne ait gelen taleplerin yoğunlu bizi ikinci el Bims makinaları işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşılabilir hale getirmeye sevk etmiştir. Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el Bims makinaları sektörüne ait firmamızı, yeni Bims makinaları üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK ‘tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.  

      Günümüz firmamız hem yeni Bims makinaları üretiminde BEY-SAN-MAK olarak, hem de ikinci el Bims makinaları sektörüne PRESMAC olarak gerek fiyatları, gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması münasebeti ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments