Beton Santrali Otomasyonu

Beton Santrali Otomasyonu

Beton Santrali Otomasyonu

Beyazlı Grup VESS BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU sektörüne yönelik geliştirdiği yazılımları müşteri talepleri ve teknolojik gelişmelere paralel bir şekilde sürekli güncellemektedir. BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU  değişen üretim ihtiyaçları doğrultusunda en güncel yazılım teknolojileri program altyapısına entegre edilerek daha kolay ve kullanışlı ara birimler kullanıcılarına sunulmaktadır.
Beyazlı Grup  iyi bir BETON SANTRALİ OTOMASYON sisteminin sadece iyi yazılmış bir programla kalmayıp aynı zamanda onu destekleyen donanım alt yapısının da kaliteli ekipmanlardan seçilmesi gerektiğinin bilincindedir ve projelerinde kendisini kanıtlamış seçkin firmaların ürünleriyle çalışarak problemsiz çalışan BETON SANTRALİ OTOMASYON sistemleri oluşturmayı kendisine ilke edinmiştir.

BETON SANTRALİ OTOMASYON sistemlerinin Kumanda ve Kontrol İşlemleri Siemens ve telemekanik  teknolojisi ile gerçekleştirilir. BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU  scada plc sistemi military sertifikalı koyo plcler ile  İleri seviyede PLC programları ve hata kontrol algoritmaları ile maksimum kapasitede oldukça yüksek tartı ve dozaj hassasiyetleri elde edilir.

Gelişmiş mühendis tekniker ve  teknisyen kadrosu ile BETON SANTRALİ OTOMASYON sistemlerinde  Türkiye içi ve Dünyaya En hızlı kurulum ve teknik servis kadrosuyla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Santral tipinin bantlı yada yıldız tipi olması, kovalı yada aktarma bantlı olmasına göre programın parametrelerinde değişiklik yaparak sisteme BETON SANTRALİ OTOMASYON sistemlerine uygunluk sağlanmaktadır.

BETON SANTRALİ OTOMASYONU Operatör Panel ekranından her türlü parametre ayarı, reçeteleme ve kalibrasyon işlemleri yapılabilir; proses, üretim ve arıza bilgileri alınabilir. BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU sistemine recete girilerek otomatik üretim yapılabilir. Işıklı mimik diyagram üzerinden manuel ve dokunmatik panelden  otomatik çalışma yapılabilir. BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU  sistemiyle panel üzerindeki dijital göstergelerden akım ve gerilim değerleri izlenebilir.

BETON SANTRALİ OTOMASYON Santrallerinde; PC, yazıcı, kesintisiz güç kaynağı ve SCADA yazılım paketi ile bütün kumanda ve kontrol işlemleri, her türlü raporlamalar, arıza indikasyonları vb. bilgisayar ekranından ve animasyon desteği ile yapılır.

BETON SANTRALİ OTOMASYONU  Ana ekran üzerinde rahat kullanım için ekranlar (ek su, kullanıcı girişi, irsaliye numarası, üretim numarası manuel nem girişi ve kantar daraları pause manuel butonları,seri üretim ekranı vs) tamamlama gibi kısa yollar halinde konulmuştur. BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU  ana ekran üzerinde sistemin yapmış olduğu tartım hatalarını izlemek ve üretimi takip etmek amacıyla tartım detay tablosu ve batch batch toplam alımları hataları gösteren pencereler bulunmaktadır.

BETON SANTRALİ OTOMASYONU ana ekranında piyano pano üzerindeki butonların açık kapalı konumdaki durumlarını ve çalışan motorların durumlarını animasyonlu olarak göstererek kullanıcının daha rahat bir çalışma yapmasını ve oluşan arızaları daha çabuk görmesini sağlar.

Üretime başlamak için başla butonuna bastığınızda size eksik olan şeyleri sistem uyarı penceresınde göstermektedir. BETON SANTRALİ OTOMASYON ile İstenen sayıda reçete hazırlanabilir, müşteri, ,şantiye ve araç bilgileri girilebilir ve en az bir yıl geriye dönük üretim bilgileri alınabilir.

BETON SANTRALİ OTOMASYON sistemine sınırsız malzeme kaydı yapılabilir. Malzemelere doğal  bağıl nem kaydı girilebilir. BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU  sistemiyle malzemelerin maksimum ve minimum ebatlarının irsaliyede gözlenebilir. Agrega, çimento, mineral katkı (kül), su ve katkı grupları için alternatif malzeme kaydı yapılabilir.

BETON SANTRALİ OTOMASYON sistemine Stok kaydı yapılabılır, girişi yapılan stoklar daha sonra rapor şeklinde alınır takıp edılır, raporlanabılır ve sınırsız reçete kaydı yapılabilir. BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU  Reçetelere özel parametreler (karıştırma mikseri kapasitesi, karıştırma süresi, çimento gecikme süresi, su gecikme süresi, mikser kapak süresi, kademe on süresi, kademe off süresi) girilerek her reçeteye sistem için özel ayar yapılabilir.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments