Beton Parke Taşı Makinası | beton parke taşı makinaları

Beton Parke Taşı Makinası | beton parke taşı makinaları

Beton Parke Taşı Makinası

Beton parke taşı makinası(makinesi) sektöründeki kendinden emin ve tam müşteri memnuniyetiyle  çalışmalarımız karşılığını pazar payımızın yüksek oluşu göstermiştir.

Üretmekte olduğumuz  beton parke taşı makinası(makinesi)  verdiğimiz 2 senelik şartsız garanti sürecini, tamirat ve bakımını gerçekleştirdiğimiz ikinci el beton parke taşı makinasına (makinesi) da vererek sektörde bir ilki gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Günümüzde beton parke taşı makinası(makinesi)  sektöründe özellikle işe yeni başlayan tüketicilerin araştırmalarını internet üzerinden yaptıklarından, deneyimsiz ve hiç bir kalite standartı olmayan firmaların üretimleri satın alındıklarında sonradan kötü sürprizlerle karşılaştıklarını gözlemledik.

Ayrıca her yıl 4 defa düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde yeni bir beton parke taşı makinası (makinesi) fiyatlarını ikinci el beton parke taşı makinası (makinesi) fiyatlarından daha cazip hale getirdik.

Bütün bu çalışmalarımızın neticesinde beton parke taşı makinası(makinesi) sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi ikinci el beton parke taşı makinası (makinesi)  işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşabilir hale getirmeye sevk etmiştir.

Bu bağlamda 2009 yılında Parkebriket markası adı altında ikinci el beton parke taşı makinası (makinesi) sektörüne ait firmamızı, yeni beton parke taşı makinası (makinesi) üretim firmamız olan Parkebriket ‘tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.

Günümüz firmamız hem yeni  beton parke taşı makinası (makinesi)  üretiminde Parkebriket  olarak, hemde ikinci el beton parke taşı makinası (makinesi) sektörüne Parkebriket olarak gerek fiyatları, gerek teknik ve satış stratejisi olarak şeffaf bir anlayışının olması münasebeti ile pazardan hedeflediği payı almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Biz Parkebriket  olarak bugün internet üzerinden satılık, beton parke taşı makinası (makinesi) imalatı gibi herhangi bir kelime arandığında imalatını yaptığımız tüm ürünlere ait fiyatları, teknik şartnameleri ile birlikte sonradan hiç bir kötü sürprize fırsat vermeyecek şekilde yayınlayabilen şeffaf bir firma olmaya özen gösterdik.

guest
0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments